ממליצים

ממליצים על פרסונה

"דפנה קינן מור-חיים מלווה את עמותת ויקימדיה ישראל בשלוש השנים האחרונות בתהליכי גיוס והשמה. במהלך השנים אלו, העמותה שילשה את מספר העובדים בה. דפנה ליוותה אותי ברוב תהליכי הגיוס החל מניסוח הגדרת התפקיד ועד בחירת המועמדים. בכל אחד מהשלבים, דפנה הפגינה מקצועית רבה בשילוב עם יחס אישי. אני ממליצה בחום גם לארגונים קטנים ובינוניים להיעזר ביכולות המקצועיות המעולות של דפנה".
מיכל לסטר
מנכ"לית ויקימדיה ישראל
"הפגישות עם דפנה היו באווירת רוגע, הקשבה והבנה. לאחר תהליך הכולל שאלונים והרבה שיח, דפנה הגיעה להבנה חדה של האופי והמחשבות שלי וסיכמה זאת בצורה ברורה וכתובה. הצלחנו ביחד להגיע לכיוון למקצוע חדש עבורי, שלדעתי קלע בול. בזכות זה, גילתי מקצוע חדש שמתאים לי. דפנה היא נעימה, מקשיבה ונותנת הבחנה מדוייקת. היא לא לוחצת לשנות, היא מייעצת ומכוונת אותך לכיוון שמתאים לך. התהליך איתה הניע אותי להתחיל ולפעול למען השינוי".
ביאטה
חיפה
"I had the pleasure to work with Daphna on both recruiting and organizational psychology. Daphna has a rare experience and talent in understanding the company’s DNA and needs and applying it in targeting and evaluating new hires, as well as making necessary changes in the company’s human structure. On top of all, she is a pleasure to work with and her pleasant personality allows all employees to befriend and feel comfortable to share their most personal feelings and challenges with her. Daphna is reliable and trustworthy, and any organization with HR challenges should be able to overcome them using her professional services".
Oren Levy
EVP, Bitshakers
"בצומת דרכים משמעותי לפני כשמונה שנים, כשהיה ברור לי מה אני רוצה אך הדרך לא הייתה ברורה מספיק, הגעתי לדפנה. לאחר תהליך ממוקד וממקד, גם סופר תומך, מצאתי את המשרה ששימשה לי קפיצת מדרגה מאוד משמעותית בחיי. ההקשבה, התמיכה, המיקוד של דפנה פשוט דחפו אותי קדימה. לאחר מספר שנים כשהזדקקתי לעיצה מקצועית, פניתי לדפנה בלי להסס. אני שמחה שמצאתי אשת מקצוע כל כך מקסימה".
אירנה
תל-אביב
"דפנה עובדת איתנו כבר 6 שנים. עברנו יחד את כל המחזור שרשום בספר חיי חברה: צמיחה מהירה, צמצום, דשדוש וצמיחה מחודשת. לאורך כל השנים וכל תקופה גילתה דפנה את השילוב המיוחד והלא פשוט של לראות את העובד, את האדם, וגם את החברה. קל מאד ליפול לתפישה פשטנית של "לוקחת צד" של העובדים, החברה, של פרט או המערכת, אבל רק מנהלים מיוחדים מבינים שאין פה צדדים אלא שילוב של גורמים תומכים. דפנה היא מנהלת שכזאת. בעולם ההיי-טק התזזיתי שחי בסביבה של אי-ודאית תמידית, מדובר בנכס שהוא לא רק רצוי כי אם הכרחי. ואולי הכי חשוב, בסוף כמו שדפנה אוהבת להגיד, יש פה אנשים, בני-אדם, אז דפנה היא אישה מקסימה ואהודה על כולם בחברה, ובאישיותה מצליחה להביא את הערך המוסף שפותר בעיות ומקדם ענייניים".
אסף סרי
COO, Modelity Technologies
"עם דפנה עברתי תהליך ייחודי ומרתק של הבנת הקריירה שלי עד אותה נקודה והסתכלות קדימה אל הנקודה הבאה. היא עזרה לי להבין ולמקד את החוזקות, החולשות והצרכים האמיתיים שלי בקריירה (תובנות שממשיכות אתי עד היום). דפנה הביאה אל התהליך תבונה, רגישות, פרקטיות וניסיון רב, שגרמו לי להרגיש שאני בידיים בטוחות וטובות. ממליצה בחום למי שמרגיש ש״התפזר״ בקריירה ומחפש מיקוד והכוונה".
נועם
תל-אביב
הגעתי אל דפנה בבלבול נוראי, אחרי תקופה שהרגשתי שאני מסתובבת סביב הזנב של עצמי. אני לא רגילה לפנות בבקשת עזרה לאחרים, אבל חבר אמר לי שדפנה "קוסמת", והשתכנעתי. והיא אכן עשתה קסמים. בתהליך מעמיק אבל קצר יחסית וממוקד היא הצליחה לעזור לי להגדיר בצורה מאוד ברורה ונקייה מה תוקע אותי ומה צריך להיות הכיוון שלי. זה היה הצעד העיקרי וההכרחי, שבלעדיו לא יכולתי להתקדם הלאה. אבל זה לא היה קורה עם זה משהו ממשי, אם לא המשך ליווי התהליך. דפנה הלכה איתי יד ביד בבניית מסלול הקריירה החדש ונתנה לי המון ביטחון ויכולת לנשום ברגעים שנלחצתי. ובאמת, הכל הרבה יותר טוב היום:)
טל
רחובות
אני כלכלן מנוסה. אחרי 12 שנים באותו מקום פוטרתי, ונכנסתי ללופ שלא הצלחתי לצאת ממנו. במשך שנה שלמה חיפשתי עבודה, וגם כאשר כבר זימנו אותי לראיונות - פשוט לא הצלחתי לעבור אותם. קראתי את כל הטיפים באינטרנט,דיברתי עם חברים, ועדיין לא הצלחתי לפרוץ את המכשול הזה. אחרי שתי פגישות עם דפנה - הכל השתנה. עשינו סימולציה ראשונה ודפנה שיקפה לי איך הדברים שאני אומר והאופן שבו אני אומר אותם נתפשים אצל המראיין. זה היה מדהים. חשבתי שאני יודע מה שאני עושה, ומסתבר שזה עבר אחרת לגמרי. היא נתנה לי הנחיות ברורות וכלים להישאר אני, ועדיין לעבור הרבה יותר טוב. השינוי היה מיידי והתחלתי לקבל תשובות חיוביות. מאז אני כמובן עובד במקום חדש, וגם לא מפחד מהפעם הבאה שאמצא את עצמי מחפש עבודה
דורון
הוד-השרון